Witaj_Z radością nawiązujemy współpracę zarówno w Polsce jak i w Europie.

Z przyjemnością podejmujemy się ciekawych realizacji.

MASZ POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ? Napisz do nas koniecznie:)

 

 

* * *

 

NASZE PRODUKTY W TWOIM SKLEPIE, HOTELU, SPA... Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny. Masz SPA albo Hotel. Podobają Ci się nasze produkty? Chcesz mieć je w swojej ofercie? Pisz, nie mamy ograniczeń ilościowych. Do zobaczenia!

 

TWOJE LOGO, ŚWIECA ZAPAKOWANA TAK JAK CHCESZ, SKOMPONOWANY DLA CIEBIE ZAPACH - NASZ PRODUKT, CZYLI ŚWIECA SPERSONALIZOWANA. Poszukujesz prezentów dla swoich klientów, partnerów biznesowych czy pracowników? Lubisz dobry nastrój? Dbasz o zdrowie i środowisko?  Nasze świece są odpowiedzią na Twoje potrzeby i potrzeby Twojej firmy. Świece wyprodukowane są w 100% z wosków naturalnych, przyjaznych środowisku, biodegradowalnych i nie testowanych na zwierzętach. Tworzone przez nas zapachy to opowieści, jeśli zechcesz napiszemy też Twoją.  W ramach współpracy przygotujemy dla Ciebie także projekt opakowania, pomożemy w doborze odpowiedniego zapachu, a Ty otrzymasz produkt, który z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy. Unikalność projektu oraz jakość świec to kompozycja doskonała dla firm poszukujących niestandardowych rozwiązań. Chcesz zgłębić temat? Pisz! Czekamy:)

 

NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU? ŚLUB. WESELE. A MOŻE CHRZCINY LUB KOMUNIA? Szukasz upominków dla swoich gości? Nasza świeca może okazać się idealna. Kusi Cię, żeby zadać pytanie? Pisz! odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Z doświadczenia wiemy, że jesteście zadowoleni, z naszych rozwiązań!

 

MASZ JAKIŚ INNY POMYSŁ? Napisz do nas! słyniemy z otwartości:)

 

DO ZOBACZENIA__ Agnieszka i Paweł